Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

GINION WAVRE.

Rue Cerisier d'Haine 50
1301 Wavre

Telefoon: +32 10 45 27 45
E-mail: info@ginionwavre.net.bmw.be

Stéphane Sertang
Afgevaardigd bestuurder

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: info@ginionwaterloo.net.bmw.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: info@ginionwaterloo.net.bmw.be
Antonio Blonda
Operational Director

Telefoon: 010 68 73 45 010 68 73 45
E-mail: antonio.blonda@ginionwavre.net.bmw.be

Telefoon: 010 68 73 45 010 68 73 45
E-mail: antonio.blonda@ginionwavre.net.bmw.be


Hugues de Meeûs
Sales Advisor

Telefoon: 010 48 50 13 010 48 50 13
E-mail: Hugues.de-Meeus@ginionwavre.net.bmw.be

Telefoon: 010 48 50 13 010 48 50 13
E-mail: Hugues.de-Meeus@ginionwavre.net.bmw.be
Maxime Montuir
Sales Advisor

Telefoon: 010 48 50 14 010 48 50 14
E-mail: Maxime.montuir@ginionwavre.net.bmw.be

Telefoon: 010 48 50 14 010 48 50 14
E-mail: Maxime.montuir@ginionwavre.net.bmw.be
Marco Tavares
Sales Advisor

Téléphone: 010 68 73 48 010 68 73 48
E-mail: Marco.tavares@ginionwavre.net.bmw.be

Téléphone: 010 68 73 48 010 68 73 48
E-mail: Marco.tavares@ginionwavre.net.bmw.be
Sébastien Iserentant
Sales advisor

Telefoon: 010 68 73 45 010 68 73 45
E-mail: Sebastien.iserentant@giniongroup.be

Telefoon: 010 68 73 45 010 68 73 45
E-mail: Sebastien.iserentant@giniongroup.be
Donatien Courtens
Sales Advisor
Sébastien Lesoier
Sales Advisor
Aleximie Bauwens
Sales advisor

Téléphone: 02 352 03 07 02 352 03 07
E-mail: aleximie.bauwens@ginionwaterloo.net.bmw.be

Téléphone: 02 352 03 07 02 352 03 07
E-mail: aleximie.bauwens@ginionwaterloo.net.bmw.be


Hamza Tioua
Product Genius

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Hamza.Tioua@ginionmotors.net.bmw.be

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Hamza.Tioua@ginionmotors.net.bmw.be
Raphaël Bibauw
Product Genius


Cedric Fordeyn
Fleet Manager

Telefoon: 0477 88 03 50 0477 88 03 50
E-mail: Cedric.Fordeyn@giniongroup.be

Telefoon: 0477 88 03 50 0477 88 03 50
E-mail: Cedric.Fordeyn@giniongroup.be


Patricia Sneessens
Verantwoordelijke administratie en leveringen
Laetitia Léonard
Administratie

Telefoon: 010 48 50 12 010 48 50 12
E-mail: laetitia.leonard@ginionwavre.net.bmw.be

Telefoon: 010 48 50 12 010 48 50 12
E-mail: laetitia.leonard@ginionwavre.net.bmw.be
Nathalie Kulinckx
Administratie

Telefoon: 010 48 50 10 010 48 50 10
E-mail: Nathalie.Kulinckx@giniongroup.be

Telefoon: 010 48 50 10 010 48 50 10
E-mail: Nathalie.Kulinckx@giniongroup.be
Anthony Bastin
Delivery Advisor

Telefoon: 010 48 50 15 010 48 50 15
E-mail: Anthony.Bastin@giniongroup.be

Telefoon: 010 48 50 15 010 48 50 15
E-mail: Anthony.Bastin@giniongroup.be


Pascal Willocq
Responsable après-vente et customer relations

Téléphone: 010 48 50 01 010 48 50 01
E-mail: Pascal.Willocq@ginionwavre.net.bmw.be

Téléphone: 010 48 50 01 010 48 50 01
E-mail: Pascal.Willocq@ginionwavre.net.bmw.be


David Rulli
Verantwoordelijke Receptie Naverkoop

Telefoon: 010 48 50 18 010 48 50 18
E-mail: David.rulli@ginionwavre.net.bmw. be

Telefoon: 010 48 50 18 010 48 50 18
E-mail: David.rulli@ginionwavre.net.bmw. be
Gaetan Debacker
Receptie

Telefoon: 010 48 50 06 010 48 50 06
E-mail: Gaetan.Debacker@ginionwavre.net.bmw.be

Telefoon: 010 48 50 06 010 48 50 06
E-mail: Gaetan.Debacker@ginionwavre.net.bmw.be
Arnaud Douhet
Receptie - Facturatie

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Arnaud.douhet@ginionwavre.net.bmw.be

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Arnaud.douhet@ginionwavre.net.bmw.be
Jeremy Gonzalez Ferrer
Receptie
Christophe Michaux
Receptie
Quentin Cnockaert
Receptie
Marilyn Lambert
Receptie

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Marilyn.Lambert@giniongroup.be

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Marilyn.Lambert@giniongroup.be
Lara Destrée
Receptie

Telefoon: 010 45 27 25 010 45 27 25
E-mail: Lara.Destree@giniongroup.be

Telefoon: 010 45 27 25 010 45 27 25
E-mail: Lara.Destree@giniongroup.be
Christophe Ferrari
Receptie


Sergio Marques
Administration BGC Carrosserie - Ch. de Namur 250

Téléphone: 010 23 23 51 010 23 23 51
E-mail: Sergio.marques@ginionwavre.net.bmw.be

Téléphone: 010 23 23 51 010 23 23 51
E-mail: Sergio.marques@ginionwavre.net.bmw.be
Aziz Bounou
Resp. Atelier Carrosserie

Téléphone: 010 23 23 50 010 23 23 50
E-mail: Aziz.bounou@ginionwavre.net.bmw.be

Téléphone: 010 23 23 50 010 23 23 50
E-mail: Aziz.bounou@ginionwavre.net.bmw.be


Pascal Mathy
Verantwoordelijke Magazijn

Telefoon: 010 48 50 19 010 48 50 19
E-mail: Pascal.Mathy@ginionwavre.net.bmw.be

Telefoon: 010 48 50 19 010 48 50 19
E-mail: Pascal.Mathy@ginionwavre.net.bmw.be
David Rulli
Verantwoordelijke Receptie Naverkoop

Telefoon: 010 48 50 18 010 48 50 18
E-mail: David.rulli@ginionwavre.net.bmw. be

Telefoon: 010 48 50 18 010 48 50 18
E-mail: David.rulli@ginionwavre.net.bmw. be
Johnny Hannecart
Magazinier

Telefoon: 010 48 50 16 010 48 50 16
E-mail: johnny.hannecart@ginionwavre.net.bmw.be

Telefoon: 010 48 50 16 010 48 50 16
E-mail: johnny.hannecart@ginionwavre.net.bmw.be
Cyrille Wagener
Magazinier

Telefoon: E-mail:

010 48 50 18 010 48 50 18
E-mail: cyrille.wagener@ginionwavre.net.bmw.be

Telefoon: E-mail:

010 48 50 18 010 48 50 18
E-mail: cyrille.wagener@ginionwavre.net.bmw.be
Dominique Gaudin
Magazinier

Telefoon: 010 48 50 17 010 48 50 17
E-mail: dominique.gaudin@ginionwavre.net.bmw.be

Telefoon: 010 48 50 17 010 48 50 17
E-mail: dominique.gaudin@ginionwavre.net.bmw.be




Julien Rotondi
Graphic designer & Community manager

Telefoon: 0473 78 55 24 0473 78 55 24
E-mail: julien.rotondi@giniongroup.be

Telefoon: 0473 78 55 24 0473 78 55 24
E-mail: julien.rotondi@giniongroup.be
Julie Vanstippen
Marketing Coordinator

Téléphone : 02 352 09 99 02 352 09 99
E-mail: julie.vanstippen@giniongroup.be

Téléphone : 02 352 09 99 02 352 09 99
E-mail: julie.vanstippen@giniongroup.be


Qerim Cakutaj
Brigadier Atelier mécanique
Geoffrey Rasschaert
Verantwoordelijke Atelier Mechaniek

Verkoop

Rue Cerisier d'Haine 50
1301 Wavre

Contact

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: info@ginionwavre.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 19:00
Za : 09:30 - 17:30

Tweedehandswagens

Rue Cerisier d'Haine 50
1301 Wavre

Contact

Telefoon: 010 68 73 48 010 68 73 48
E-mail: Marco.Tavares@ginionmotors.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 19:00
Za : 09:30 - 17:30

Receptie

Rue Cerisier d'Haine 50
1301 Wavre

Contact

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: reception@ginionwavre.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 19:00

Werkplaats

Rue Cerisier d'Haine 50
1301 Wavre

Contact

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
reception@ginionwavre.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 07:45 - 12:00 & 12:30 - 16:30
Vr : 07:45 - 12:00 & 13:00 - 15:00

Rue Cerisier d'Haine 50, 1301 Wavre
Rue Cerisier d'Haine 50
1301 Wavre

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top