Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

GINION WAVRE.

Rue Cerisier d'Haine 50
1301 Wavre

Telefoon: +32 10 45 27 45
E-mail: info@ginionwavre.net.bmw.be

AUTOSALON 2019.

Uitzonderlijke openingsuren:

Van 19 tot en met 3 februari:

Ma - Vr: 09:00 - 19:00
Za: 09:30 - 17:30
Zo: 10:00-17:00

Stéphane Sertang
Afgevaardigd bestuurder

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: info@ginionwaterloo.net.bmw.be

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: info@ginionwaterloo.net.bmw.be
Jean-Benoît de Castillo
Operational Director

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45


Marco Tavares
Sales Manager

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Marco.tavares@ginionwavre.net.bmw.be

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Marco.tavares@ginionwavre.net.bmw.be
Maxime Montuir
Sales Advisor

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Maxime.montuir@ginionwavre.net.bmw.be

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Maxime.montuir@ginionwavre.net.bmw.be
Sébastien Iserentant
Sales Advisor

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Sebastien.Iserentant@giniongroup.be

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Sebastien.Iserentant@giniongroup.be
Sébastien Lesoier
Sales Advisor
Raphaël Bibauw
Sales Advisor

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Raphael.Bibauw@ginionwavre.net.bmw.be

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Raphael.Bibauw@ginionwavre.net.bmw.be
Hamza Tioua
Product Genius

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Hamza.Tioua@ginionmotors.net.bmw.be

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Hamza.Tioua@ginionmotors.net.bmw.be


Jeroen Scheys
Diplomatic Sales Supervisor

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Jeroen.Scheys@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Jeroen.Scheys@giniongroup.be


Cedric Fordeyn
Fleet Manager

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Cedric.Fordeyn@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Cedric.Fordeyn@giniongroup.be
Jeroen Scheys
Fleet Sales Supervisor

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: jeroen.scheys@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: jeroen.scheys@giniongroup.be
Hugues de Meeus
Fleet Sales Supervisor

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: hugues.de-meeus@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: hugues.de-meeus@giniongroup.be
Pierre Nieuwenhuys
Internal Fleet Sales Consultant


Patricia Sneessens
Verantwoordelijke administratie en leveringen
Laetitia Léonard
Administratie

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: laetitia.leonard@ginionwavre.net.bmw.be

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: laetitia.leonard@ginionwavre.net.bmw.be
Nathalie Kulinckx
Administratie

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Nathalie.Kulinckx@giniongroup.be

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Nathalie.Kulinckx@giniongroup.be
Anthony Bastin
Delivery Advisor

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Anthony.Bastin@giniongroup.be

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Anthony.Bastin@giniongroup.be
Maxime Poncelet
Delivery Advisor

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Maxime.Poncelet@ginionwavre.net.bmw.be

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Maxime.Poncelet@ginionwavre.net.bmw.be


Pascal Willocq
Naverkoop en Customer Relations

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Pascal.Willocq@ginionwavre.net.bmw.be

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Pascal.Willocq@ginionwavre.net.bmw.be


David Rulli
Verantwoordelijke Receptie Naverkoop

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: David.rulli@ginionwavre.net.bmw. be

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: David.rulli@ginionwavre.net.bmw. be
Gaetan Debacker
Receptie

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Gaetan.Debacker@ginionwavre.net.bmw.be

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Gaetan.Debacker@ginionwavre.net.bmw.be
Arnaud Douhet
Receptie - Facturatie

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Arnaud.douhet@ginionwavre.net.bmw.be

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Arnaud.douhet@ginionwavre.net.bmw.be
Jeremy Gonzalez Ferrer
Receptie
Christophe Michaux
Receptie
Quentin Cnockaert
Receptie
Marilyn Lambert
Receptie

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Marilyn.Lambert@giniongroup.be

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Marilyn.Lambert@giniongroup.be
Lara Destrée
Receptie

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Lara.Destree@giniongroup.be

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Lara.Destree@giniongroup.be
Christophe Ferrari
Receptie


Sergio Marques
BGC Carrosserie Administratie

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Sergio.marques@ginionwavre.net.bmw.be

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Sergio.marques@ginionwavre.net.bmw.be
Simon Pelgrims
Verantwoordelijke carrosserie

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Simon.Pelgrims@ginionwavre.net.bmw.be

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Simon.Pelgrims@ginionwavre.net.bmw.be


Pascal Mathy
Verantwoordelijke Magazijn

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Pascal.Mathy@ginionwavre.net.bmw.be

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Pascal.Mathy@ginionwavre.net.bmw.be
Boubnan Mohamed
Magazijnier

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Mohamed.Boudnam@giniongroup.be

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Mohamed.Boudnam@giniongroup.be
Johnny Hannecart
Magazinier

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: johnny.hannecart@ginionwavre.net.bmw.be

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: johnny.hannecart@ginionwavre.net.bmw.be
Dominique Gaudin
Magazinier

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: dominique.gaudin@ginionwavre.net.bmw.be

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: dominique.gaudin@ginionwavre.net.bmw.be


Audrey Vanstiphout
Boekhouding

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Audrey.Vanstiphout@giniongroup.be

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Audrey.Vanstiphout@giniongroup.be


Jean-Patrick Smal
Group Marketing Director
Julien Rotondi
Graphic designer & Community manager
Julie Vanstippen
Marketing Coordinator


Qerim Cakutaj
Brigadier Atelier mécanique

Téléphone: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Cakutaj.Qerim@ginionwavre.net.bmw.be

Téléphone: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Cakutaj.Qerim@ginionwavre.net.bmw.be
Geoffrey Rasschaert
Verantwoordelijke Atelier Mechaniek


Eva Vanhoudenhoven
Recruitment Officer

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Eva.vanhoudenhoven@giniongroup.be

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Eva.vanhoudenhoven@giniongroup.be
Kelly Ciancimino
HR officer

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Kelly.cianimino@giniongroup.be

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Kelly.cianimino@giniongroup.be

Verkoop

Rue Cerisier d'Haine 50
1301 Wavre

Contact

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: info@ginionwavre.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 19:00
Za : 09:30 - 17:30

Magazijn

Rue Cerisier d'Haine 50
1301 Wavre

Contact

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: magasin@ginionwavre.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:30 - 12:00 & 13:00 - 17:00

Receptie

Rue Cerisier d'Haine 50
1301 Wavre

Contact

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: reception@ginionwavre.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:30

Werkplaats

Rue Cerisier d'Haine 50
1301 Wavre

Contact

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
reception@ginionwavre.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 07:45 - 12:00 & 12:30 - 16:30
Vr : 07:45 - 12:00 & 13:00 - 15:00

Rue Cerisier d'Haine 50, 1301 Wavre
Rue Cerisier d'Haine 50
1301 Wavre

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top