Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

Ginion Waterloo.

Brusselsesteenweg, 54
1410 Waterloo

Telefoon: 02 352 03 30
E-Mail: info@ginionwaterloo.net.bmw.be

Stéphane Sertang
Chief Executing Officer

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: info@ginionwaterloo.net.bmw.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: info@ginionwaterloo.net.bmw.be
Matthys Hoffmann
Operational Director

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Matthys.Hoffmann@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Matthys.Hoffmann@giniongroup.be


Thomas Parisis
Sales Manager

Téléphone: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Thomas.Parisis@giniongroup.be

Téléphone: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Thomas.Parisis@giniongroup.be
Philippe Thomas
Sales Advisor

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Philippe.Thomas@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Philippe.Thomas@giniongroup.be
Loris Rogister
Sales Advisor

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Loris.Rogister@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Loris.Rogister@giniongroup.be
Gilles Sol
Sales Advisor

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Gilles.Sol@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Gilles.Sol@giniongroup.be
Gilles Virgo
Sales Advisor

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Gilles.Virgo@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Gilles.Virgo@giniongroup.be
Julie Debeule
Sales Advisor

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Julie.Debeule@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Julie.Debeule@giniongroup.be


Enrique Waldrant
Product Genius

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Enrique.Waldrant@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Enrique.Waldrant@giniongroup.be


Cedric Fordeyn
Fleet Manager

Telefoon: 0477 88 03 50 0477 88 03 50
E-mail: Cedric.Fordeyn@giniongroup.be

Telefoon: 0477 88 03 50 0477 88 03 50
E-mail: Cedric.Fordeyn@giniongroup.be
Pierre Nieuwenhuys
Internal Fleet Sales Consultant

Telefoon: 0475 22 55 77 0475 22 55 77
E-mail: Pierre.nieuwenhuys@giniongroup.be

Telefoon: 0475 22 55 77 0475 22 55 77
E-mail: Pierre.nieuwenhuys@giniongroup.be
Maxime Montuir
Group Fleet Supervisor

Telefoon: 0472 62 63 24 0472 62 63 24
E-mail: Maxime.Montuir@giniongroup.be

Telefoon: 0472 62 63 24 0472 62 63 24
E-mail: Maxime.Montuir@giniongroup.be
Philippe Vanden-Bossche
Fleet Administrator

Telefoon: 02 686 04 68 02 686 04 68
E-mail: Philippe.Vanden-Bossche@giniongroup.be

Telefoon: 02 686 04 68 02 686 04 68
E-mail: Philippe.Vanden-Bossche@giniongroup.be


Jeroen Scheys
Diplomatic Sales Supervisor

Telefoon: 0486 42 11 68 0486 42 11 68
E-mail: Jeroen.Scheys@giniongroup.be

Telefoon: 0486 42 11 68 0486 42 11 68
E-mail: Jeroen.Scheys@giniongroup.be


Charlotte Vanvooren
Sales Administration

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: adminsales@ginionwaterloo.net.bmw.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: adminsales@ginionwaterloo.net.bmw.be
Deborah Fondu
Sales Administration

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: adminsales@ginionwaterloo.net.bmw.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: adminsales@ginionwaterloo.net.bmw.be
Timothy Roggeman
Delivery Advisor

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Timothy.Roggeman@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Timothy.Roggeman@giniongroup.be


Yves Debauche
After-sales Manager & Customer Relation

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Yves.Debauche@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Yves.Debauche@giniongroup.be
François Lortiaux
After Sales Services Supervisor

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Francois.Lortiaux@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Francois.Lortiaux@giniongroup.be
Axel Almeida-Cruz
Aftersales Advisor

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Axel.almeida-cruz@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Axel.almeida-cruz@giniongroup.be
Dominique Culot
Service Advisor

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Dominique.Culot@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Dominique.Culot@giniongroup.be
Sherwin Vergote
Service Advisor

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Sherwin.Vergote@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Sherwin.Vergote@giniongroup.be
Angélique De Nys
Service Advisor

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Angelique.De-Nys@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Angelique.De-Nys@giniongroup.be
Arnold Dhanens
After Sales Invoice & Warranty Officer
Corentin Georis
After Sales Invoice & Warranty Officer

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Corentin.Georis@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Corentin.Georis@giniongroup.be


Patrick Colson
Service Advisor

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Patrick.Colson@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Patrick.Colson@giniongroup.be


Olivier Wouters
Parts Supervisor

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Olivier.Wouters@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Olivier.Wouters@giniongroup.be
Jordan Presti
Parts Advisor

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Jordan.Presti@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Jordan.Presti@giniongroup.be
Alexis Verstappen
Parts Advisor

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Alexis.Verstappen@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Alexis.Verstappen@giniongroup.be


Likhit Vannarath
Accounting

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Likhit.Vannarath@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Likhit.Vannarath@giniongroup.be


Julie Vanstippen
Marketing Coordinator


Eva Vanhoudenhoven
Recruitment Officer

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Eva.vanhoudenhoven@giniongroup.be

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Eva.vanhoudenhoven@giniongroup.be
Kelly Ciancimino
HR officer

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Kelly.cianimino@giniongroup.be

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Kelly.cianimino@giniongroup.be


Sébastien Gaillard
Service Supervisor

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Sebastien.Gaillard@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Sebastien.Gaillard@giniongroup.be


Yannick Wilms
Used Car Purchase Manager

Telefoon: 0498 21 70 45 0498 21 70 45
E-mail: Yannick.Wilms@giniongroup.be

Telefoon: 0498 21 70 45 0498 21 70 45
E-mail: Yannick.Wilms@giniongroup.be
William Arkens
Sales Advisor Used Cars

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: William.Arkens@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: William.Arkens@giniongroup.be
Rudy Goris
Second Hand - Cars Chief Officer

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Rudy.Goris@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Rudy.Goris@giniongroup.be

Verkoop

Brusselsesteenweg, 54
1410 Waterloo

Contact

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: info@ginionwaterloo.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 19:00
Za : 09:30 - 17:30

Receptie

Brusselsesteenweg, 54
1410 Waterloo

Contact

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: info@ginionwaterloo.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:30

Magazijn

Brusselsesteenweg, 54
1410 Waterloo

Contact

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: parts@ginionwaterloo.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:30 – 12:00 & 13:00 – 17:00
Vr : 08:30 – 12:00 & 13:00 – 16:00

Werkplaats

Brusselsesteenweg, 54
1410 Waterloo

Contact

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: info@ginionwaterloo.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 – 12:00 & 13:00 – 17:00
Ve : 08:30 – 12:00 & 13:00 – 16:00

Ginion Waterloo

Chaussée de Bruxelles, 54, 1410 Waterloo
Chaussée de Bruxelles, 54
1410 Waterloo

    1. BMW Essai

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Vraag een offerte aan.

      Hier
      BMW afspraak

      Maak een afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Neem contact op.

      Contacteer ons
      Brochure aanvragen

      Prijslijsten en catalogi.

      Bekijk ze hier
      BMW Stockwagens

      Onze stockwagens.

      Naar ons aanbod
      BMW Tweedehandswagens

      Tweedehands-wagens.

      Naar ons aanbod
      Top