Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u onder Instellingen. Via de knop “Instellingen” kan u uw toestemming voor het gebruik van cookies aanpassen.

Instellingen

Ginion Waterloo.

Brusselsesteenweg, 54
1410 Waterloo

Telefoon: 02 352 03 30
E-Mail: info@ginionwaterloo.net.bmw.be

Stéphane Sertang
Chief Executing Officer

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: info@ginionwaterloo.net.bmw.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: info@ginionwaterloo.net.bmw.be


Thomas Parisis
Sales Manager

Téléphone: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Thomas.Parisis@giniongroup.be

Téléphone: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Thomas.Parisis@giniongroup.be
Gilles Sol
Sales Advisor

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Gilles.Sol@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Gilles.Sol@giniongroup.be
Gilles Virgo
Sales Advisor

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Gilles.Virgo@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Gilles.Virgo@giniongroup.be
François Van Humbeeck
Sales Advisor

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Francois.van-humbeeck@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Francois.van-humbeeck@giniongroup.be
Enrique Waldrant
Sales Advisor

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Enrique.Waldrant@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Enrique.Waldrant@giniongroup.be




Dario Palmeri
Fleet Manager

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Dario.Palmeri@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Dario.Palmeri@giniongroup.be
Pierre Nieuwenhuys
Internal Fleet Sales Consultant

Telefoon: 0475 22 55 77 0475 22 55 77
E-mail: Pierre.nieuwenhuys@giniongroup.be

Telefoon: 0475 22 55 77 0475 22 55 77
E-mail: Pierre.nieuwenhuys@giniongroup.be
Maxime Montuir
Group Fleet Supervisor

Telefoon: 0472 62 63 24 0472 62 63 24
E-mail: Maxime.Montuir@giniongroup.be

Telefoon: 0472 62 63 24 0472 62 63 24
E-mail: Maxime.Montuir@giniongroup.be
Philippe Vanden-Bossche
Fleet Ambassador

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Philippe.Vanden-Bossche@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Philippe.Vanden-Bossche@giniongroup.be




Charlotte Vanvooren
Sales Administration

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: adminsales@ginionwaterloo.net.bmw.be

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: adminsales@ginionwaterloo.net.bmw.be
Deborah Fondu
Sales Administration

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: adminsales@ginionwaterloo.net.bmw.be

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: adminsales@ginionwaterloo.net.bmw.be
Manon Hardy
Delivery Advisor


Yves Debauche
Customer Support Manager & Customer Relations

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Yves.Debauche@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Yves.Debauche@giniongroup.be
François Lortiaux
Customer Support Services Supervisor

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Francois.Lortiaux@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Francois.Lortiaux@giniongroup.be
Axel Almeida-Cruz
Customer Support Advisor

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Axel.almeida-cruz@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Axel.almeida-cruz@giniongroup.be
Alexandre Jacque
Customer Support Advisor

Telefoon: 02 352 03 48 02 352 03 48
E-mail: Alexandre.jacque@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 48 02 352 03 48
E-mail: Alexandre.jacque@giniongroup.be
Dominique Culot
Service Advisor

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Dominique.Culot@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Dominique.Culot@giniongroup.be
Arnold Dhanens
Customer Support Invoice & Warranty Officer
Corentin Georis
Customer Support Invoice & Warranty Officer

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Corentin.Georis@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Corentin.Georis@giniongroup.be
Vincent Harani
Service Advisor

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Vincent.harani@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Vincent.harani@giniongroup.be
Louis Sestili
Service Advisor BMW

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Louis.sestili@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Louis.sestili@giniongroup.be


Patrick Colson
Service Advisor

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Patrick.Colson@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Patrick.Colson@giniongroup.be
Damien Missa
Receptie carrosserie

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: damien.missa@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: damien.missa@giniongroup.be


Olivier Wouters
Parts Supervisor

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Olivier.Wouters@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Olivier.Wouters@giniongroup.be
Jordan Presti
Parts Advisor

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Jordan.Presti@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Jordan.Presti@giniongroup.be
Alexis Verstappen
Parts Advisor

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Alexis.Verstappen@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Alexis.Verstappen@giniongroup.be


Likhit Vannarath
Accounting

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Likhit.Vannarath@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Likhit.Vannarath@giniongroup.be


Julie Vanstippen
Marketing Coordinator

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: julie.vanstippen@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: julie.vanstippen@giniongroup.be


Eva Vanhoudenhoven
Recruitment Officer

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Eva.Vanhoudenhoven@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Eva.Vanhoudenhoven@giniongroup.be
Glynis Thiry
HR officer

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Glynis.Thiry@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Glynis.Thiry@giniongroup.be


Sébastien Gaillard
Service Supervisor

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Sebastien.Gaillard@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Sebastien.Gaillard@giniongroup.be


Anass Stitou
Sales Advisor

Telefoon: 02 352 03 79 02 352 03 79
E-mail: Anass.Stitou@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 79 02 352 03 79
E-mail: Anass.Stitou@giniongroup.be
Gilles Noël
Sales Advisor

Telefoon: 02 352 03 76 02 352 03 76
E-mail: Gilles.Noel@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 76 02 352 03 76
E-mail: Gilles.Noel@giniongroup.be
Marc Strale
Operational & Purchase Used Cars Manager
Rudy Goris
Second Hand - Cars Officer
Julie De Beule
Digital Sales

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Julie.de-beule@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Julie.de-beule@giniongroup.be

Verkoop / Sales New Cars & Second Hands

Brusselsesteenweg, 54
1410 Waterloo

Contact

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: info@ginionwaterloo.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 19:00
Za : 09:30 - 17:30

Receptie

Brusselsesteenweg, 54
1410 Waterloo

Contact

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: info@ginionwaterloo.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:30

Magazijn

Brusselsesteenweg, 54
1410 Waterloo

Contact

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: parts@ginionwaterloo.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 – 12:00

Werkplaats

Brusselsesteenweg, 54
1410 Waterloo

Contact

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: info@ginionwaterloo.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 – 12:00 & 13:00 – 17:00
Ve : 08:30 – 12:00 & 13:00 – 16:00
    1. Reserveer een proefrit.

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Maak een Sales Afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW afspraak

      Maak een Service Afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Volg onze Nieuwtjes.

      Bekijk ze hier
      Top