Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u onder Instellingen. Via de knop “Instellingen” kan u uw toestemming voor het gebruik van cookies aanpassen.

Instellingen

Ginion Overijse

Brusselsesteenweg 403
3090 Overijse

Telefoon: 02 687 91 40
E-mail: info@ginionoverijse.net.bmw.be

Stéphane Sertang
Chief Executing Officer

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: info@ginionoverijse.net.bmw.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: info@ginionoverijse.net.bmw.be
Matthys Hoffmann
Operational Director

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Matthys.Hoffmann@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Matthys.Hoffmann@giniongroup.be


Dario Palmeri
Sales Manager

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Dario.Palmeri@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Dario.Palmeri@giniongroup.be
Adso Baervoets
Sales advisor

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: adso.baervoets@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: adso.baervoets@giniongroup.be
Nicolas Auguste
Sales Advisor
Laora Fasoli
Sales Advisor

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Laora.Fasoli@ginionoverijse.net.bmw.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Laora.Fasoli@ginionoverijse.net.bmw.be


Alexander Kamers
Product Genius

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Alexander.Kamers@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Alexander.Kamers@giniongroup.be


Dario Palmeri
Fleet Manager

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Dario.Palmeri@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Dario.Palmeri@giniongroup.be
Pierre Nieuwenhuys
Internal Fleet Sales Consultant

Telefoon: 0475 22 55 77 0475 22 55 77
E-mail: Pierre.nieuwenhuys@giniongroup.be

Telefoon: 0475 22 55 77 0475 22 55 77
E-mail: Pierre.nieuwenhuys@giniongroup.be
Maxime Montuir
Group Fleet Supervisor

Telefoon: 0472 62 63 24 0472 62 63 24
E-mail: Maxime.Montuir@giniongroup.be

Telefoon: 0472 62 63 24 0472 62 63 24
E-mail: Maxime.Montuir@giniongroup.be
Philippe Vanden-Bossche
Fleet Administrator

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Philippe.Vanden-Bossche@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Philippe.Vanden-Bossche@giniongroup.be


Robin Van Peborgh
Diplomatic Sales Advisor

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: robin.van-peborgh@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: robin.van-peborgh@giniongroup.be


Alexander Kamers
Delivery Consultant

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Alexander.Kamers@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Alexander.Kamers@giniongroup.be


Gregory Morias
Customer Support Manager & Customer Relations

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Gregory.Morias@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Gregory.Morias@giniongroup.be
Tim Huyghe
Service Advisor

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Tim.Huyghe@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Tim.Huyghe@giniongroup.be
Damien Schaller
Service Advisor

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Damien.Schaller@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Damien.Schaller@giniongroup.be
Frédéric De Kimpe
Customer Support Invoice & Warranty Officer

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Frederic.De-Kimpe@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Frederic.De-Kimpe@giniongroup.be
Steven Luyckx
Service Advisor

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: steven.luyckx@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: steven.luyckx@giniongroup.be
Vincent Harani
Service Advisor

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Vincent.harani@giniongroup.be

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Vincent.harani@giniongroup.be




Maxime Mathy
Parts Supervisor

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Maxime.Mathy@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Maxime.Mathy@giniongroup.be
Robby Vandermotten
Parts Advisor

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Robby.Vandermotten@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Robby.Vandermotten@giniongroup.be


Laurent De Bruyne
Accounting


Julie Vanstippen
Marketing

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: julie.vanstippen@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: julie.vanstippen@giniongroup.be


Eva Vanhoudenhoven
Recruitment Officer

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Eva.vanhoudenhoven@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Eva.vanhoudenhoven@giniongroup.be
Glynis Thiry
HR officer

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Glynis.Thiry@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Glynis.Thiry@giniongroup.be


Ludo Verstraeten
Service Supervisor

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Ludo.Verstraeten@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Ludo.Verstraeten@giniongroup.be


Marc Strale
Operational & Purchase Used Cars Manager
Robin Van Peborgh
Sales Advisor

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: robin.van-peborgh@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: robin.van-peborgh@giniongroup.be

Verkoop / Sales New Cars & Second Hands

Brusselsesteenweg 403
3090 Overijse

Contact

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: sales@ginionoverijse.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 19:00
Za : 09:30 - 17:30

Receptie

Brusselsesteenweg 403
3090 Overijse

Contact

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: reception@ginionoverijse.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 19:00

Werkplaats

Brusselsesteenweg, 403
3090 Overijse

Contact

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: teleservices@ginionoverijse.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do: 08:00 - 12:00 & 13:00 - 17:00
Vr: 08:00 - 12:00 & 13:00 - 15:00

Magazijn

Brusselsesteenweg 403
3090 Overijse

Contact

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: maxime.mathy@ginionoverijse.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:30 - 12:00 & 13:00 - 17:00
Vr : 08:30 - 12:00 & 13:00 - 15:00
Reserveer een proefrit.

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Maak een Sales Afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Maak een Service Afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze Nieuwtjes.

Bekijk ze hier
Top