Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u onder Instellingen. Via de knop “Instellingen” kan u uw toestemming voor het gebruik van cookies aanpassen.

Instellingen

Ginion Overijse

Brusselsesteenweg 403
3090 Overijse

Telefoon: 02 687 91 40
E-mail: info@ginionoverijse.net.bmw.be

Stéphane Sertang
Chief Executing Officer

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: info@ginionoverijse.net.bmw.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: info@ginionoverijse.net.bmw.be


Dario Palmeri
Sales Manager

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Dario.Palmeri@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Dario.Palmeri@giniongroup.be
Adso Baervoets
Sales advisor

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: adso.baervoets@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: adso.baervoets@giniongroup.be
Robin Van Peborgh
Sales Advisor

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: robin.van-peborgh@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: robin.van-peborgh@giniongroup.be
Nicolas Auguste
Sales Advisor


Laora Fasoli
Product Genius

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Laora.Fasoli@ginionoverijse.net.bmw.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Laora.Fasoli@ginionoverijse.net.bmw.be
Alexander Kamers
Product Genius

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Alexander.Kamers@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Alexander.Kamers@giniongroup.be


Cedric Fordeyn
Fleet Manager

Telefoon: 0477 88 03 50 0477 88 03 50
E-mail: Cedric.Fordeyn@giniongroup.be

Telefoon: 0477 88 03 50 0477 88 03 50
E-mail: Cedric.Fordeyn@giniongroup.be
Pierre Nieuwenhuys
Internal Fleet Sales Consultant

Telefoon: 0475 22 55 77 0475 22 55 77
E-mail: Pierre.nieuwenhuys@giniongroup.be

Telefoon: 0475 22 55 77 0475 22 55 77
E-mail: Pierre.nieuwenhuys@giniongroup.be
Maxime Montuir
Group Fleet Supervisor

Telefoon: 0472 62 63 24 0472 62 63 24
E-mail: Maxime.Montuir@giniongroup.be

Telefoon: 0472 62 63 24 0472 62 63 24
E-mail: Maxime.Montuir@giniongroup.be
Philippe Vanden-Bossche
Fleet Administrator

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Philippe.Vanden-Bossche@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Philippe.Vanden-Bossche@giniongroup.be


Robin Van Peborgh
Diplomatic Sales Advisor

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: robin.van-peborgh@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: robin.van-peborgh@giniongroup.be


Laora Fasoli
Delivery Officer & Administration

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Laora.Fasoli@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Laora.Fasoli@giniongroup.be
Alexander Kamers
Delivery Consultant

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Alexander.Kamers@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Alexander.Kamers@giniongroup.be


Joffrey Van Vlasselaer
After-sales Manager & Customer Relation

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Joffrey.Van-Vlasselaer@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Joffrey.Van-Vlasselaer@giniongroup.be
Tim Huyghe
Service Advisor

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Tim.Huyghe@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Tim.Huyghe@giniongroup.be
Damien Schaller
Service Advisor

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Damien.Schaller@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Damien.Schaller@giniongroup.be
Frédéric De Kimpe
After Sales Invoice & Warranty Officer

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Frederic.De-Kimpe@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Frederic.De-Kimpe@giniongroup.be
Steven Luyckx
Service Advisor

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: steven.luyckx@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: steven.luyckx@giniongroup.be


Stefaan Bormans
Service Advisor

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Stefaan.Bormans@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Stefaan.Bormans@giniongroup.be


Maxime Mathy
Parts Supervisor

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Maxime.Mathy@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Maxime.Mathy@giniongroup.be
Robby Vandermotten
Parts Advisor

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Robby.Vandermotten@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Robby.Vandermotten@giniongroup.be


Laurent De Bruyne
Accounting


Julie Vanstippen
Marketing

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: julie.vanstippen@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: julie.vanstippen@giniongroup.be


Eva Vanhoudenhoven
Recruitment Officer

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Eva.vanhoudenhoven@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Eva.vanhoudenhoven@giniongroup.be
Kelly Ciancimino
HR officer

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Kelly.cianimino@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Kelly.cianimino@giniongroup.be


Ludo Verstraeten
Service Supervisor

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Ludo.Verstraeten@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Ludo.Verstraeten@giniongroup.be


Yannick Wilms
Used Car Purchase Manager

Telefoon: 0498 21 70 45 0498 21 70 45
E-mail: Yannick.Wilms@giniongroup.be

Telefoon: 0498 21 70 45 0498 21 70 45
E-mail: Yannick.Wilms@giniongroup.be
Rudy Goris
Second Hand - Cars Officer
William Arkens
Sales Advisor Used Cars

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: William.Arkens@giniongroup.be

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: William.Arkens@giniongroup.be

Verkoop / Sales New Cars & Second Hands

Brusselsesteenweg 403
3090 Overijse

Contact

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: sales@ginionoverijse.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 19:00
Za : 09:30 - 17:30

Receptie

Brusselsesteenweg 403
3090 Overijse

Contact

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: reception@ginionoverijse.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 19:00

Werkplaats

Brusselsesteenweg, 403
3090 Overijse

Contact

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: teleservices@ginionoverijse.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do: 08:00 - 12:00 & 13:00 - 17:00
Vr: 08:00 - 12:00 & 13:00 - 15:00

Magazijn

Brusselsesteenweg 403
3090 Overijse

Contact

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: maxime.mathy@ginionoverijse.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:30 - 12:00 & 13:00 - 17:00
Vr : 08:30 - 12:00 & 13:00 - 15:00

Gelieve cookies in te schakelen om verder te gaan op deze website.

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top